0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

Šunų maistas – kurį išsirinkti?

Prekiaujame tik aukščiausių klasių šunų maistu. Kviečiame apsižvalgyti po mūsų turimą asortimentą:

Barking heads

Rating: 5 out of 5.

Ultra-premium, aukščiausios klasės šunų maistas. Visi naudojami ingredientai yra natūralūs ir geriausios kokybės. Tinka tiek aktyviems, tiek ir namų salygomis augantiem šunims. Gliukozaminas esantis šunų maiste, yra pagrindinė sąnarių kremzlių statybinė medžiaga, todėl ypatingai tinka didelių veislių šunims. Puikus kainos ir kokybės santykis. Aukščiausias įvertinimas!

AATU

Rating: 5 out of 5.

Taip pat Ultra-premium klasės šunų maistas, sukurtas pagal originalų receptą, atsižvelgiant į laukinių vilkų mitybą. Mėsa yra visuomet šviežia, paruošta pagal naujausią “Low-Slow” technologiją. Turi gliukozamino+chondroitino todėl taip pat labai gerai dera didelių veislių šunims. AATU – brangokas šunų maistas, tačiau vertas kiekvieno cento. 5/5 žvaigždutės.

Advance

Rating: 4.5 out of 5.

Super-premium klasės, aukštos kokybės šunų maistas. Advance šunų maistas pripažintas Ispanijoje ir laimėjęs ne vieną apdovanojimą, puikiai jau daugelį metų prigijęs ir Lietuvoje. Turi platų asortimentą, todėl puikiai tinka tiek reguliariai mitybai, tiek prie specifinių, veterinarų diagnozuotų problemų. Pripažintas pasaulyje ir įvertintas Lietuvoje.

Primal Spirit

Rating: 4 out of 5.

Super-premium klasės pusiau drėgnas šunų maistas, todėl geriau valgomas. Kainos ir kokybės atžvilgiu – idealus pasirinkimas kiekvienam myliančiam šeimininkui, o kokybiški ingredientai užtikrins, jog gyvūnas augtų sveikas ir aktyvus. Rekomenduotinas visoms šunų veislėms, nepaisant dydžio ar svorio. Top pasirinkimas bet kuriam gyvūnui. duodamos 4 žvaigždutės tik dėl prekės nežinomumo.

Natural Trainer

Rating: 4.5 out of 5.

Natural Trainer – žinoma Super-premium klasės pasirinkimas. Italų gamybos šunų maistas – seniai pamėgtas visoje Europoje ir puikiai aprūpina augintinį visomis būtinomis medžiagomis. Turi džiovintos Jukos, kuri mažina nemalonų išmatų kvapą, todėl tik net ir išrankiausiam šeimininkui.

Libra

Rating: 3.5 out of 5.

Šunų maistas Libra – Premium klasės pasirinkimas, puikios kainos ir kokybės santykis. Sveiką kailį ir odą palaiko Omega 3 ir omega 6 riebiosios rūgštys. Visų veislių ir sudėjimo šunims!