0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

Pirkimo – pardavimo sutartis

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Privatumo politika – dokumentas, kuris numato pagrindines Asmens duomenų ir informacijos rinkimo ir saugojmo taisykles pirkėjui naudojantis https://redvet.lt siūlomomis paslaugomis.
1.2 Privatumo politika skirta saugoti ir ginti pirkėjo teises, nuo neteisėto asmens duomenų panaudojimo. Privatumo politika taikoma https://redvet.lt pirkėjams bei paskyros turėtojams. 
1.3 Pirkėjas išsako sutikimą ir susipažinimą su privatumo politika, kai išreiškia sutikimą tvarkyti jo Asmens duomenis.
1.4 Pirkėjas gali vykdyti prekių užsakymus ir pirkimus gyvūnų prekių parduotuvėje https://redvet.lt. Vykdant pirkimą, pirkėjas privalo pateikti asmens duomenis, kaip vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas, siuntimo adresas, todėl yra visiškai atsakingas už informacijos teisingumą. Pirkėjas turi teisę redaguoti, pildyti, trinti ar keisti asmens duomenis savo paskyroje, už kuriuos yra visiškai atsakingas tik pirkėjas. 

2. Asmens duomenų saugojimo ir naudojimo tvarka

2.1 Perkant prekes iš https://redvet.lt elektroninės parduotuvės, pirkėjas sutinka pateikti asmens duomenis: vardas, pavardė, elektroninio pašto adrsas, telefono numeris, IP adresas.
2.2 Pirkėjas, pirkdamas prekes pagal 2.1 nurodytą punktą, sutinka, jog pirkėjo asmens duomenys būtų naudojami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Šio sutikimo pirkėjas gali atsisakyti, informuodamas elektroninės parduotuvės administraciją elektroniniu paštu.
2.3 Sutikdamas su 2.2 punktu, pirkėjas sutinka su sąlyga, kad pirkėjo elektroniniu paštu bus siunčiami informaciniai pranešimai, reikalingi atlikti prekių užsakymo įvykdymui. 
2.4 Pirkėjas, sukurdamas paskyrą https://redvet.lt elektroninėje parduotuvėje, pasižada neatskleisti savo prisijungimo duomenų.
2.5 Asmens duomenys yra saugomi ne ilgiau, kaip tai reglamentuoja duomenų tvarkymo tikslai.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1 Pirkėjas turi teisę įsigyti prekes https://redvet.lt elektroninėje parduotuvėje laikantis informacijos skiltyse nurodyta tvarka.
3.2 Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daiktų pristatymo dienos.
3.3 Pirkėjas gali pasinauti numatyta 3.2 punkte teise tik tuo atveju, jei prekė nebuvo sugadinta ar iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, nebuvo naudojama.
3.4 Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti nurodytą kainą.
3.5 Pirkėjas, įsigijant prekių iš https://redvet.lt elektroninės parduotuvės sutinka su šiomis sąlygomis ir pasižada jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1 Jei pirkėjas kenkia svetainės stabilumui ir saugumui, pardavėjas turi teisę nedelsiant nutraukti ar apriboti galimybę pirkėjui naudotis https://redvet.lt elektronine parduotuve.
4.2 Pardavėjas privalo gerbti pirkėjo privatumo teisę, todėl negali atskleisti asmens duomenų, nurodytų https://redvet.lt registracijos formoje ar asmeninėje paskyroje.

5. Atsiskaitymas

5.1 Elektroninėje parduotuvėje https://redvet.lt naudojate opay.lt atsiskaitymo įskiepį, kuriame galite atsiskaityti internetine bankininkyste. 

6. Prekių pristatymas

6.1 Išsirinkus prekes elektroninėje parduotuvėje https://redvet.lt turite suvesti asmenis duomenis ir pasirinkti Jums norimą pristatymo būdą. Prekės yra pristatymos per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo datos.
6.2 Išimtiniais atvejais, pirkėjas sutinka, jog prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo pardavėjo nepriklausančių susidariusių sąlygų. 
6.3 Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo pažeidimus, jeigu prekės pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl pirkėjo kaltės arba nuo ne pardavėjo priklausančių susidariusių sąlygų.
6.4 Siuntos būklę pirkėjas įvertina pristatymo metu ir pastebėjus apie pažeidimus, nedelsiant turi informuoti pardavėją ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Prekę priėmus ir nepažymėjus pažeidimų, prekė yra laikoma atitinkanti reikalavimus ir pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl priekių pažeidimų.
6.5 Pirkėjui nustačius pažeidimus, visais atvejais pirkėjas privalo tai pažymėti esant kurjeriui pateiktame siuntos pristatymo dokumente, nurodant pastabas ir pažeidimus.

7. Prekių  kokybės garantijos 

7.1 Elektroninėje parduotuvėje https://redvet.lt dėl atvaizdavimo ypatybių, prekės gali neatitikti realaus dydžio, skirtis spalva ar atrody kitaip, todėl pardavėjas neatsako už prekės išvaizdos neatitikimus.
7.2 Pardavėjui nesuteikus kokybės garantijos specifinėms prekėms, kokybės garantija yra taikoma numatyta Lietuvos Respublikos teisės aktų tvarka.

8. Prekių keitimas ar nekokybiškų prekių keitimas

8.1 Parduotų prekių defektai yra šalinami, o nekokybiškos, standartų neatitinkančios prekės yra keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (nauja redakcija) patvirtintomis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
8.2 Prekės gražinimo atveju, pirkėjas informuoja pardavėją el. parduotuvės kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, tiksliai nurodant užsakymo numerį bei prekės pavadinimą bei prekės gražinimo priežastį.
8.3 Prekės grąžinimo atveju, pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:
8.3.1 grąžinama prekė privalo būti nepakitusioje, originalioje pakuotėje;
8.3.2 prekės pakuotė negali būti pažeista, o prekė – nesugadinta;
8.3.3 prekė nebuvo naudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (pakuotė nesudraskyta, etiketė nepažeista, lipdukai neatsiklijavę);
8.3.4 gražinant prekę, privaloma nurodyti jos įsigijimo dokumentus, asmens duomenis;
8.4 Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų prekių, jei jos neatitinka 8.3 straipsnyje nurodytų nuostų.
8.5 Grąžinant netinkamą ar nekokybišką prekę, pardavėjas privalo ją pakeisti nauja ar tos pačios vertės kita preke.
8.6 Pardavėjas įsipareigoja netinkamą prekę pakeisti per 14 darbo dienų, o nepakeitus – gražinti pinigus.
8.7 Netinkamos kokybės prekės keitimu ir jos pristatymų rūpinasi ir apmoka pirkėjas.

9. Bendrosios nuostatos

9.1 Prekių pirkimo ir pardavimo nuostatos buvo sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais ir įstatymais.

Redaguota: 2020-04-11