0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Nemokama konsultacija –  paslauga, kuri teikiama visiems RedVet.lt svetainės lankytojams. Jauna veterinarų komanda, pasiryžusi atsakyti į visus užduotus klausimus vien tik tam, kad augintiniai jaustųsi sveiki, o šeimininkai – laimingi. Mus vienija nuolatinis atsidavimas, ryžtas ir noras padėti mūsų keturkojams draugams.

1. Ką turėčau žinoti prieš užduodant klausimą? 

  • Norint gauti kuo tikslesnį  atsakymą, būtina pateikti kuo daugiau detalių apie savo augintinį. Veislė, amžius, vakcinacijos, dehelmintizacijos laikas, maistas, kuriuo minta ir kitos detalės yra būtinos, norint gauti tikslesnį atsakymą. Kartais, net ir neįprasti gyvūno įpročiai gali signalizuoti apie esamus negalavimus ar sutrikimus.

 2. Kokiomis temomis galiu užduoti klausimą? 

  • Augintinio konsultacija teikiama tokiomis temomis: produktų rekomendacijos, sveikata, mityba, priežiūra, elgsena ir kitos, su gyvūnais susijusiomis temos.

3. Kada turėčiau užduoti klausimą?

  • Atsiradus pirmiesiems ligos simptomams ar nesant kritinei būklei. Pastebėjus tokius simptomus, kaip viduriavimas, vėmimas, nesustabdomas kraujavimas – visuomet  nedelsiant kreipkitės į vietinį veterinarijos gydytoją.

4. Kada galiu tikėtis atsakymo?

  • Visi klausimai atsakomi per 24 valandas. Esant sudetingesnėms situacijoms – atsakymo gavimo laikas gali prailgėti.

Atsakymų kokybę stipriai pagerina bet kokia vaizdinė medžiaga. Klausimus, su vaizdine medžiaga siųsti el.paštu: info@redvet.lt

ANKETA