0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Nemokama konsultacija –  paslauga, kuri teikiama visiems RedVet.lt svetainės lankytojams. Jauna veterinarų komanda, pasiryžusi atsakyti į visus užduotus klausimus vien tik tam, kad augintiniai jaustųsi sveiki, o šeimininkai – laimingi. Mus vienija nuolatinis atsidavimas, ryžtas ir noras padėti mūsų keturkojams draugams.

1. Ką turėčau žinoti prieš užduodant klausimą? 

  • Norint gauti kuo tikslesnį  atsakymą, būtina pateikti kuo daugiau detalių apie savo augintinį. Veislė, amžius, vakcinacijos, dehelmintizacijos laikas, maistas, kuriuo minta ir kitos detalės yra būtinos, norint gauti tikslesnį atsakymą. Kartais, net ir neįprasti gyvūno įpročiai gali signalizuoti apie esamus negalavimus ar sutrikimus.
 
2. Kokiomis temomis galiu užduoti klausimą?
 
  • Augintinio konsultacija teikiama tokiomis temomis: produktų rekomendacijos, sveikata, mityba, priežiūra, elgsena ir kitos, su gyvūnais susijusiomis temos.

3. Kada turėčiau užduoti klausimą?

  • Atsiradus pirmiesiems ligos simptomams ar nesant kritinei būklei. Pastebėjus tokius simptomus, kaip viduriavimas, vėmimas, nesustabdomas kraujavimas – visuomet  nedelsiant kreipkitės į vietinį veterinarijos gydytoją.

4. Kada galiu tikėtis atsakymo?

  • Visi klausimai atsakomi per 24 valandas. Esant sudetingesnėms situacijoms – atsakymo gavimo laikas gali prailgėti.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS ANKETA

Rosita
Rosita
Read More
Nuoširdžiai dėkoju už tokį greitą ir išsamų atsakymą. Dar užsiregistravome ir elgesio korekcijos pamokai. Ten taip pat rekomendavo kastraciją. Informuosim kaip seksis. Ačiū, kad esate 🙂
Marija
Marija
Read More
Dar kartą labai ačiū. Jūs patys geriausi specialistai operatyvumu, prieinamumu, žmogiškumu...
Viktorija
Viktorija
Read More
Labai Jums ačiū už tokį išsamų atsakymą :)) Neįsivaizduoju, kaip jūs išsilaikote, jei teikiate konsultacijas nemokamai. Ar galbūt tik pirma nemokama?
Mantas
Mantas
Read More
Labai dėkoju už jūsų atsakymą. Pakalbėjome su veterinaru ir jis taip pat patarė duoti antibiotikų. Tai taip ir darome. Tikiuosi greit jam pagerės. Viso geriausio - dėkingas klientas.
Previous
Next