0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

Kuris šunų ir kačių maistas geriausias?

Kiekvienam šuns ar katino savininkui derėtų turėti bendrą supratimą apie šunų ir kačių maisto klases. Turbūt iškyla klausimas, kodėl ? O gi tam, jog galėtumėte patys išrinkti augintiniui maistą! Taigi, gyvūnų pašarai dažniausiai skirstomi į keturias klases. Tai yra Ultra Premium, Super Premium, Premium ir Ekonominė šunų ir kačių maisto klasė.

Koks šunų ar kačių maistas geriausias?
  • Ekonominė. Šios klasės pašaras yra pigiausias. Tačiau, dažnai kas yra pigu – būna nekokybiška. Šiame ėdale didžiąją dalį sudaro grūdai, soja. Šie ingridientai neturi jokios naudos jūsų augintiniams ir su laiku tai gali sukelti gyvūnams maistines alergijas. Mėsa šiame pašare yra pakeičiama gyvūniniais baltymais, kurių daugiausiai gali būti iki 10%. Be to, augintinių ėdale gausu konservantų, antioksidantų, dažiklių. Šie priedai gali sukelti vėžį ir įvairius organų sutrikimus, kurie gali būti lemtingi jūsų gyvūno sveikatai. Šiuos pašarus galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose.
  • Premium.  Pašaras priskiriamas vidutiniaiėdalų kategorijai. Šio pašaro sudėtyje dar yra šiek tiek grūdinių kultūrų, kukurūzų, sojos, bet lyginat su ekoniminės klasės pašaru yra žymiai mažiau. Produktų sudėtyje yra iki 25% mėsos. Iš kenksmingų medžiagų sudėtyje gali būti skonio stipriklių  ir kai kurių kitų priedų, kurie nėra absorbuojami šuns organizme.
  • Super Premium. Sauso šunų ir kačių maisto sudėtyje naudojamos daržovės, vaisiai, žolelės. Taip pat pašare yra nuo 50% mėsos, žuvies, vitaminų ir mineralų. Nėra skonio stipriklių, konservantų, GMO, dažiklių. Taigi ir mažą dalį sudaro angliavandenių turintys produktai, be to jie yra pakeičiami į kokybiškus angliavandenių turinčius produktus (ryžius). Tokio šuns maisto galima įsigyti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pašaras skirstomas pagal gyvūno amžių, fiziologinę būklę, svorį. Yra ir gaminamos pašarų linijos sergantiems ir turintiems sutrikimų gyvūnams.
  • Ultra Premium (Holistinis). Iš visų esančių pašarų – šio pašaro kokybė yra pati geriausia. Sudėtis yra visiškai subalansuota, gamintojai remiasi moksliniais tyrimais kurdami šiuos pašarus. Šviežios mėsos arba žuvies pašare yra 80%. Be to, maiste gausu mikro ir makro elementų. Pašaras yra visiškai begrūdis. Angliavandenių šaltinis yra vaisiai ir daržovės. Dažnai naudojami tik ekologiški produktai. Siekdami pagerinti šunų ir kačiu maistą, gamintojai prideda probiotikų, o tai gerina virškinimą. Su tokia mityba gyvūnas jaučiasi žymiai geriau, kailis, dantys yra sveiki. Ultra Premiu maisto kūrime draudžiama naudoti dažiklius, glitimą, GMO.

Taigi, jeigu norite, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir energingas siūlome rinktis iš Premium, Super-Premium ir Ultra-Premium klasės pašarus, jog vizitai pas veterinarus būtų retesni ir malonesni.