0 prekės0,00

Krepšelis tuščias

Grąžinimo taisyklės

Prekių grąžinimas

Įsigyjant prekių iš elektroninės parduotuvės REDVET.LT, pirkėjas turi pilną teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti prekes, jei pirkėjo netenkino netinkamos kokybės ne maisto prekė, informuodamas pardavėją per artimiausias septynias darbo dienas nuo prekės įsigijimo dienos. 

Atsisakant pirkimo-pardavimo sutarties, pirkėjas privalo pateikti elektroninį įsigijimo dokumentą ar kitą informaciją, kuri įrodytų apie prekės įsigijimą REDVET.LT elektroninėje parduotuvėje. Atsisakant prekės, būtina laikytis šių sąlygų:

  1. Prekės privalo būti nepažeistoje, originalioje pakuotėje;
  2. Prekės nebuvo išpakuotos, sugadintos ar kitaip naudojamos;
  3. Prekės yra visiškai išlaikiusios savo prekinę komplektaciją ir išvaizdą;

Grąžinamos prekės turi būti pristatomos pirkėjo. Pardavėjas turi pilną teisę atsisakyti grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko prekių grąžinimo tvarkos. Pinigai pirkėjui grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo užsakytos prekės, per 14 darbo dienų. 

Prekių keitimas 

Jei prekės buvo parduotos netinkamos komplektacijos, neprekinės išvaizdos ar brokuotos, klientas turi teisę prašyti pakeisti įsigytas prekes į tinkamo naudojimo prekes. Pardavėjas privalo, per artimiausias 14 darbo dienų pakeisti įsigytas prekes ar, neturint tinkamų prekių, grąžinti sumokėtus pinigus. 

RedVet