Apie RedVet

 

RedVet – tai virtuali platforma, kurioje galite gauti visą reikiamą informaciją apie savo augintinus. Veterinarai, kurie pasiryžę atsakyti į visus užduotus klausimus vien tik tam, kad augintiniai jaustųsi sveiki, o šeimininkai – laimingi. Mus vienija nuolatinis atsidavimas, ryžtas ir noras padėti mūsų keturkojams draugams.

 

Kas yra RedVet.lt?

Misija – dirbame tam, kad galėtumėme nemokamai dalintis veterinarinėmis žiniomis su keturkojais augintiniais. Esame pasiryžę suteikti:

  • Profesionalią veterinarinę konsultaciją
  • Reprezentatyvų greitį į iškeltus klausimus
  • Prevencijos priemones ir būdus, kaip apsaugoti augintinį ateityje

Vizija – siekiame tapti profesionaliausia platforma Lietuvoje, kurioje augintinių šeimininkams būtų suteikiama virtuali veterinaro konsultacija, neišeinant iš namų.

  • Nepriekaištinga veterinarų kompetencija
  • Nuoširdus noras rūpintis augintiniais
  • Nuoseklumas ir atkaklumas detalėms

 

Ką mes vertiname ir kuo vadovaujamės?

PROAKTYVUS INOVATIŠKUMAS. Nuolatos siekiame savo sukauptas Veterinarijos žiniais pritaikyti kuo moderniau, progresyviau, jog būtų pilnai išnaudojamos naujausios technologijos.

KRYPTINGAS ŽINGEIDUMAS. Kiekviena diena- nauja galimybė papildyti/atnaujinti Veterinarines žiniais. Siekiame, jog mūsų Veterinarai nestokotų kompetencijos, racionaliai mokydamiesi ir pildydami savo žinių bagažą moksline užsienio literatūra.

DĖMESINGAS BENDRAVIMAS. Esame atviri, draugiški, gerai išmanantys veiklos sferą, todėl esame linkę padėti, užjausti net ir kėbliausiose situacijose.